KTGB ‘den, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na anlamlı destek…

KTGB ‘den, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na anlamlı destek…

Gazeteciler Birliği bu yıl, üyelerine, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’nın çıkardığı bardaklardan hediye ederek, Vakıfa destek oluyor.

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yetkilileri bu amaçla bugün KTGB’yi ziyaret ederek, teşekkür etti.
Ziyarette konuşan KTGB Asbaşkanı Mustafa Kortun, her yıl sonu üyelere verilen hediyelere bu yıl bir anlam katmak, ayı zamanda da Vakıfa destek olmak istediklerini söyledi.
Kortun, birlik olarak attıkları bu adımın diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olmasını diledi.

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı Başkanı Nevhiz Özer de, KTGB’nin, Vakfın çıkardığı ürünleri üyelerine armağan ederek, kendilerine hem destek olduklarını hem de farkındalığı artırmak adına bir ilk adım attıkları için Birlik yetkililerine teşekkür etti.
Nevhiz Özer, “Umarım herkes bunun bilincine varır. Çocuklarımızı ve ailelerinin bir nebze olsun rahatlatmak adına buradayız.” diye konuştu.
Özer, bu adımla inşallah toplumdaki farkındalığı artırmayı umduklarını da sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından, Birlik Asbaşkanı Mustafa Kortun yardım çekini Vakıf Başkanı Nevhiz Özer’e taktim etti. Nevhiz Özer de, Mustafa Kortun’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakıf plaketini sundu.

Facebook'ta Biz